O nas

Kim jesteśmy?

Podczas budowy czy też remontu domu pojawia się wiele dylematów, z którymi trzeba się zmierzyć, a podjęte decyzje skutkują na lata. Warto zadbać o to, aby zastosowane rozwiązania zapewniły bezpieczne i wygodne życie.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oparte na rodzinnej tradycji. Staramy się dopracowywać każdy element, każdy szczegół, wykorzystując materiały wysokiej klasy i w korzystnych cenach, dostosowanych do portfela inwestora. Nasze prace są wykonywane rzetelnie i profesjonalnie.

Wykonujemy i montujemy kute i panelowe ogrodzenia, bramy, furtki, balustrady wewnętrzne i zewnętrzne nadając charakteru budynkom i zdobiąc posesje na lata. Tworzymy wzory od prostych po bardzo skomplikowane, począwszy od stylu klasycznego, po nowoczesne konstrukcje.
Wykonujemy instalacje wodno-kanalizacyjne i centralnego ogrzewania dla osób indywidualnych oraz firm. Dobrze dobrane materiały, precyzyjnie wykonana instalacja to podstawa naszej pracy. Spełniamy normy lokalnych programów dofinansowania z uwzględnieniem wyszczególnionych w nich parametrach technicznych.
Z nami znajdziesz swój wymarzony samochód na specjalną okazję! Wynajmujemy luksusowy, zabytkowy samochód, który uświetni wyjątkowe okazje, np. śluby, sesje zdjęciowe, reklamy i wideoklipy, urodziny, czy też inne wyjątkowe uroczystości. Niezwykła atmosfera AUSTIN SHEERLINE A-125 z 1954 r. zachwyci nawet najbardziej wymagającego klienta przenosząc go w iście królewski i niepowtarzalny  klimat lat pięćdziesiątych.
Osobom prowadzącym działalność gospodarczą pomagamy w prowadzeniu

  • dokumentacji księgowo-kadrowej,
  • rozliczeń z ZUS,
  • rozliczeń z Urzędem Skarbowym.

Współpracując z nami możesz liczyć na:

  • terminowość i rzetelność

  • precyzję wykonania

  • funkcjonalność rozwiązań

  • estetykę i oryginalny charakter

  • wygodę i bezpieczeństwo

  • dobre opinie klientów

Nasze realizacje:

Zobacz wszystkie:

Skontaktuj się z nami!

44-247 Rybnik
ul. Gen. Okulickiego 48a

NIP 6421758298

Czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach:
08:00 – 18:00

502 308 214
510 124 443

kontakt@kozielscy.pl

kozielscy.pl

Napisz do nas*

* Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zapytania, w formie kontaktu e-mailowego lub telefonicznego.